BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11822176
nr 1182 2176
Takarmatur
PH-lampa, diameter: 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 maj 2018
kl 19:43:33
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr